Barbie

Filtrelerinizle ile ilgili sonuç bulunamamıştır.

Alışverişinize sizin için seçtiğimiz ürünlere göz atarak başlayabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

En Uygun Fiyatlı Barbie Bebekler

Küçük yaştaki çocukların ilgisini çekecek ve keyifle oynayabilecekleri oyuncakları bulmak kolay olmuyor. Çıktığı günden bu yana Barbie bebekler her zaman tercih edilen ve sevilen oyuncaklar arasında yer alıyor. Özellikle kız çocukları tarafından ilgi ile takip edilen Barbie, farklı modeller ve konseptler piyasaya sunuluyor.

Oyuncaklar arasında kült halini almış Barbie geniş bir yelpazeye sahip. Özellikle çocukların sosyal becerilerine fayda sunuyor. Çocuğunuza oynarken eşlik edebileceğiniz Barbie ile ona yeni bilgileri öğretebilirsiniz. Öğretirken de onu sıkmadan ve eğlenceli bir şekilde yapmış olursunuz. Çocukların vazgeçilmezi Barbie bebek kategorisinde 100' den fazla ürün bulunuyor.

Tüm Zamanların Kült Oyuncağı Barbie Bebekler

Barbie bebek kategorisi çok sayıda çeşit bulunduruyor. Bu sayede çocuğunuzun istediği ve beğeneceği oyuncağı bulmanız daha kolay oluyor. Barbie bebek tek başına elbisesi ve tarağı ile birlikte yer alıyor. Çocuğunuza bebeğe yeni elbiseler dikmesi için yardımda da bulunabilir, el becerilerine ve hayal dünyasına katkıda bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda farklı konsepte ve tasarımlara sahip Barbie bebeklere ulaşabilmek de mümkün oluyor. Barbie' nin bisikleti, Barbie ve atı, Barbie portatif evi, Barbie ve kardeşi Chelsea' nin iki katlı evi, Barbie kuaför salonu gibi oyun setleri yer alıyor. Barbie bebeği çok seven çocuklara özel Barbie çanta ve okul kırtasiye ürünleri de bulunuyor. Keyifle okuyabilecekleri ve boyama yapabilecekleri Barbie öykü ve boyama kitapları da kategoride yerini alıyor.

Barbie Bebekler Fırsatlarla Birlikte Sizin Olsun

Tüm zamanların çocuklar tarafından en sevilen oyuncağı olan Barbie TveK' de sizi bekliyor. Oyun setleri, boyama kitapları, öyküler ile Barbie çocukların eğlenceli zaman geçirmelerini sağlıyor. Barbie bebekler ayrıcalıklı alışveriş fırsatları ile sitemizde yerini alıyor. Çocuğunuzun istediği Barbie bebeği bulmak için hemen alışverişe başlayın ve fırsatlardan yararlanın.