Filtrelerinizle ile ilgili sonuç bulunamamıştır.

Alışverişinize sizin için seçtiğimiz ürünlere göz atarak başlayabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Harika Kanatlar Çizgi Film Oyuncakları

Çocuklar için televizyonda eğlenceli çizgi filmler yayınlanıyor. Keyifle izledikleri çizgi filmlerde yer alan karakterler de çocuklar için vazgeçilmez oluyor. Bugünlerde yayında olan Harika Kanatlar da bunlar arasında yer alıyor. Bu çizgi filmde, her bölümünde yeni bir ülkeyi ziyaret eden jetler anlatılıyor. Eğlenceli olmasının yanında çocuklar için öğretici bir rolde üstleniyor.

Hem ebeveynler hem de çocuklar tarafından beğenilen Harika Kanatlar' da yer alan jetler kısa süre oyuncak olarak piyasada yerini buldu. Sevimli ve renkli jetler ve uçaklar çocuklar ile gerçek hayatta da bir araya geliyor. Bu oyuncaklar ile çocuklarınız güvenle ve keyifle oynamasını sağlayabilir, öğrendiklerini oyuncaklar üzerinde birlikte tekrar edebilirsiniz.

Eğitici Ve Öğretici Harika Kanatlar

Harika Kanatlar oyuncakları her bir jetin ve uçağın aynı şekilde gerçek haline bürünmesinden oluşuyor. Çizgi filmde yer alan karakterlerin isimleri ve renkleri ile piyasada yerini alıyor. Sarı Donnie, kırmızı Jett, mavi Jerome, pembe Dizzy, yeşil Mira, kahverengi Bello, turuncu Albe, beyaz- mavi Paul bulunuyor.

Oyuncaklar tekli olduğu gibi ikili ve çok fonksiyonlu özellikleri ile de olabiliyor. Çocuğunuzun sevdiği karakteri tek başına alabilir, isterseniz iki karakterin yer aldığı ürünlere de göz atabilirsiniz. Birlikte vakit geçirmek hem çocuğunuz hem de sizin için daha eğlenceli bir hal alacak.

Harika Kanatlar TveK' da

Çocuğunuzun içselleştirdiği Harika Kanatlar karakterlerinden biri ile onu mutlu edebilirsiniz. Sevimli jetler ile birlikte oynayarak keyifli zaman geçirebilir, yeni ülkelere siz de birlikte gidebilirsiniz. Sevimli Jett, Dizzy, Mira, Paul ve daha fazla sizi bekliyor.

İndirim fırsatları, güvenli online alışveriş ve hızlı gönderim ile çocuğunuzun hayal dünyasına katkıda bulunun. Harika Kanatlar TveK' de! Oyuncak seçeneklerini şimdi incelemeye başlayın.