Lego

Filtrelerinizle ile ilgili sonuç bulunamamıştır.

Alışverişinize sizin için seçtiğimiz ürünlere göz atarak başlayabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

En Güzel Lego Çeşitleri

Lego oyuncakları üretim felsefesi hayal gücü, öğrenme, paylaşma, eğlence ve yaratıcılık temellerine dayanıyor. Plastik tuğlalarla hayal edilen her şeyi yapma şansı veren Lego oyuncaklar 1932 yılından beri üretiliyor. Lego oyuncakları birbirine takılıp sökülebilen parçalardan oluşuyor. Lego oyuncakların büyüsü her yaştan çocuğu etkileyecek hayal oyunları sunuyor.

Lego geçmişten bu güne her yaştan insanın kalbinde yer etmiş bir lego setleri sunuyor. Lego oyuncakları arasında;  lego duplo çuf çuf tren, lego frens Mia’nın plaj scoo gibi küçük çocuklara özel oyuncak serileri yer alıyor. Lego calasisic creator, lego star wars, lego, lego city atv yarış ekibi, lego creator ada maceraları gibi farklı yaş guruplarına hitap eden setler de var. Lego oyuncakları farklı temalara göre üretilen setlerle sunuluyor.

Lego Oyuncak Temaları

Legonun içinde farklı hedef kitleleri için düşünülmüş farklı temalar var. Lego Duplo,  0-5 yaş çocuklar için üretilen normal lego parçalarından 8 kat büyüklükte lego tasarımıdır. Lego Klasik, ev araba gibi basit yapıların yapılabildiği kolay lego tasarımıdır. Lego City, itfaiye merkezi-hava alanı gibi şehir alanlarının yapılabildiği şehir temalı tasarımdır. Lego Technic, daha ileri seviye lego tasarımıdır ve iş makineleri gibi araçların yapılmasına imkan verir.

Lego Creator, yaratıcılık temaları tasarım olarak farklı modeller üretmeyi sağlar. Lego Artchitecture, mimari binalar serisi olarak tasarlanmıştır. Lego Friends, çok renkli daha çok kız çocuklara hitap eden seridir. Lego Super Heroes, batman-superman gibi süper kahramanlar temalı seridir. Lego Star Wars, daha çok koleksiyon yapanlara hitap eden ünlü star wars temalı çok sevilen seridir. Lego özel seri olarak da her yıl çok fazla parçalı özel setler çıkarıyor. Lego Minifigures, ufak lego figürleri sunan setlerdir.