Ravensburger

Filtrelerinizle ile ilgili sonuç bulunamamıştır.

Alışverişinize sizin için seçtiğimiz ürünlere göz atarak başlayabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

En Güzel Ravensburger Puzzle Çeşitleri

Oyuncak ve puzzle üretimi yapan Ravensburger puzzle üretiminde ödüllü bir şirkettir.  25 yılı aşkın süredir puzzle ve oyuncak üretimi yapan markanın puzzle modelleri tüm dünyada en çok tanınan puzzle modelleridir. Çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgi duyduğu puzzle modellerini bu marka üretmektedir. İki parçadan on sekiz bin parçaya kadar puzzle üretimi yapan markanın oyuncak çeşitleri de bulunmaktadır.

Üstün Alman kalitesini puzzle modellerinde görebileceğiniz Ravensburger  Babil Kulesi, Dünya Haritası gibi klasik haline gelmiş puzzle tasarımlarını üreten markadır. Ravensburger puzzle modellerinde hiçbir parça bir diğer parçayla aynı değildir. Renginin mat olması çok daha şık bir görünüm sunar. Baskı ve kağıt kalitesi diğer markalardan çok daha iyidir. Puzzle parçaları ile ilgili hiçbir sorun yaşanmayan puzzle markasıdır. Alınabilecek en kaliteli, puzzle modellerini üreten bu markadır. Zaten tüm dünyada puzzle denilince ilk akla gelen markadır.

İndirimli Ravensburger Puzzle Çeşitleri

Ravensburger puzzle çeşitleri çocuklar ve yetişkinler için farklı tasarımlar sunar. Çocuklar için Çılgın Penguenler, Walt Disney, Arabalar, Güneş Sistemi, Çiftlik, Köpek Çetesi gibi puzzle çeşitleri var. Çocuklar için 12 parça, 24 parça, 100 parça, 150 parça puzzle çeşitleri tercih edilebilir. Her yaş için farklı puzzle tasarımları bulunuyor. Puzzle çeşitlerinin yanı sıra oyun çeşitleri var. Körebe, Zıp Zıp Tavşan, Bir Hikaye Anlat Ravensburger yaratıcı oyun çeşitleri arasında yer alıyor.

Ravensburger puzzle modellerinde yetişkinler için de özel tasarımlar var. 300 Parça Van Gogh, 1000 Parça Dünyadan Kapılar, Üç Boyutlu Plastik Puzzle çeşitleri, 1000 parça Rüya Şehri, 3000 Parça Langlois Köprüsü gibi puzzle çeşitleri de yetişkinlerin tercih edebileceği puzzle modellerini sunuyor.  Ravensburger puzzle çeşitleri indirimli fiyatlarla sitemizden incelenebilir, uygun fiyat avantajı ile satın alınabilir.