Revell

Filtrelerinizle ile ilgili sonuç bulunamamıştır.

Alışverişinize sizin için seçtiğimiz ürünlere göz atarak başlayabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Ucuz Revell Model Setleri

Plastik maket modelleri ile dikkat çeken Revell, her yaştan kişinin ilgisini çekiyor. Maket yapımını hobi edinen yetişkinlere hitap ediyorken, küçük çocuklar için de eğlenceli ve öğretici oluyor. Her yaşa hitap eden ürünleriyle Revell, geniş bir ürün yelpazesine sahip. TveK olarak markanın benzersiz ürünlerini sizin için bir araya getiriyoruz.

1945 yılından bu yana maket üretimine devam eden markanın ürünleri alıcıları ile buluşuyor. Maket yapımına gönül vermiş olan, yeni bir hobi edinmek isteyen ve çocuğunun gelişimine katkıda bulunmak isteyen herkese hitap ediyor. Ürünlerin yer aldığı kategoride istediğinizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Revell Ürün Kategorisi

Revell kategorisi çeşitli seçenekler ile seçim imkanını artırıyor. Ürünler arasından beğenilen modellere ulaşmak da kolaylaşıyor. Oyuncak hobi kategorisinde yer alan markanın ürünleri keyifli zaman geçirmeyi vaat ediyor. Revell Mustang, Audi, Mercedes, VW Beetle, Camaro, Ford gibi bilinen araba modellerine yer veriyor.

F 16, Hawk, Stearman, Eurofighter, MiG 25, EA- 18G Growler ürünleri ise uçak ve jet sevenler için yerini alıyor. Gemi modelleri de kategoride kendine yer buluyor. Her zevke hitap eden modeller de bir araya gelmiş oluyor.

Ambulans, itfaiye, yarış arabası, ilk yardım aracı ürünleri küçük çocuklara hitap ediyor. Basit bir şekilde bir araya getirilebilen, boyama ve fırça gerektirmeyen bu modeller çocuklar için ideal oyuncak seçimi oluyor. Eğlenirken öğrenmelerine, el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirebilmelerine yardımcı oluyor.

Revell Maket Modelleri TveK'da

Revell marka maket modelleri hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli vakit geçirmenin kolaylığını sunuyor. Yetişkinlerin streslerini atıp keyiflenebilecekleri bir hobi olurken, çocuklar için eğlenceli ve becerilerine katkı sunan oyuncakları oluyor.

Revell marka plastik maket modelleri TveK' de sevenlerini bekliyor. Çeşitli ayrıcalıklar ile sahip olacağınız bir hobiye merhaba deyin.