MarkalarMarkalar
RenklerRenkler
Fiyat AralığıFiyat Aralığı

Çanta

Kendine özgü tarzı ve kalitesi ile en iyi markaların çanta modelleri estetik tasarım ve kullanım rahatlığını bir arada yaşatan çanta modelleridir. Sırt çantaları ve omuz çantaları Eastpak tarzında ergonomik tasarımlar estetik görüntü ile birleşiyor.  New Balance çanta modelleri, kalite ve rahatlığı yaşatırken görünüm olarak da farklı stillerde çanta modelleri sunuyor. Okul için en ideal sırt çantalarında, spor çanta modellerinde, omuz çantalarında en iyi markaların ürünlerini sitemizde bir arada bulmanız mümkün.

İnsan sağlığı ile uyumlu olarak üretilen rengârenk Benetton çanta modellerini, rahat kullanım sunarken tarzınızı da yansıtacak estetik Faber Castell çanta modellerini, Polo, Jsr gibi markaların en iyi çanta modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.  Tüm iyi markaların çanta modelleri ve fiyatları ürün açıklamaları ile sitemizde yer almaktadır.

Çanta Modelleri

Okul çantalarında rahat kullanım sunan ve farklı tarzlara hitap eden tasarımlar bulunuyor. Sırt çantası, postacı çantası, çek çekli okul çantası gibi modeller en fazla tercih edilen modellerde farklı markaların tarzını karşılaştırabilir en iyi seçimi yapabilirsiniz. Ergonomik tasarımları ile günlük kullanım için çok tercih edilen sırt çantası modelleri de sitemizde sunuluyor. Rahatlık sağlayan fonksiyonel tasarımları ile en iyi markaların okul çantası modelleri sitemizde yer alıyor. Anaokulu öğrencileri için, ilköğretim öğrencileri için, lise öğrencileri için en popüler çanta modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Çanta modellerini tek tek markalardan incelemeye çalışmakla uğraşmadan en iyi çanta modellerini bir arada görebilirsiniz. Okul çantalarında en rahat kullanım sunan tasarımları, günlük kullanım için özel tasarım sırt çantalarını, son moda çocuk çantası tasarımlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz çanta modellerini indirimli fiyatlara sitemizden satın alabilirsiniz.  Çanta modellerinde en iyi markaları ve en güzel tasarımları en uygun fiyatlara sitemizde bulabilirsiniz.