Alt KategorilerAlt Kategoriler
MarkalarMarkalar
RenklerRenkler
Fiyat AralığıFiyat Aralığı

Dosya Klasör

Farklı kullanım alanları için özel tasarlanmış dosya klasör çeşitlerinde fonksiyonel, kullanışlı ve kaliteli, ürünler sitemizde yer alıyor. Sunum dosyası, poşet dosya, telsiz dosya, geniş klasör gibi farklı belge içerikleri için özel tasarım ürünleri en iyi markaların kalite garantisi ile sunuyoruz. Dosya klasör denilince akla ilk gelen kaliteli markalar Deli, Cassa, Globox dosya klasör çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Çalışma hayatında, okul hayatında, kurumsal alanlarda ihtiyaç duyulan farklı dosya ve klasör çeşitlerinin hepsi sitemizden incelenebilir.

Dosya ve klasör çeşitlerinde yeni, kullanışlı tasarımlar sunan modeller en iyi markaların kalite garantisi ile sitemizde bulunuyor. Fermuarlı dosya, çıt çıtlı dosya, zarf dosya gibi kullanışlı dosya çeşitleriyle işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aradığınız özel bir dosya modeli varsa sitemizde mutlaka bulunur. Resmi işler için istenen özel dosya çeşitlerini de sitemizden alabilirsiniz.

Dosya Klasör Çeşitleri 

Dosya ve klasör çeşitlerinde kullanım ihtiyacına göre farklı modeller vardır. Yarım kapak büro dosyası, tam kapak büro dosyası, özel sunum dosyası gibi dosya çeşitleri farklı amaçlar için kullanılabilir. Dar klasör ya da çakmalı geniş klasör gibi klasör çeşitleri de belge türüne göre tercih edilebilir. Dosya ve klasör çeşitlerinde kalite ve sağlamlık belgelerin korunması açısından önemlidir. Sitemizde en güvenilir markaların dosya ve klasör çeşitleri bulunuyor.

Telli dosya ya da özel klasör gibi birçok resmi işte kullanılan dosya klasör çeşitleri ürünlerimiz arasında yer alıyor. Sunum dosyalarında yenilikçi tasarımlar da ürünlerimiz arasında bulunuyor. Yirmili, otuzlu, kırklı, yüzlü gibi setler halinde istediğiniz dosya ve klasör çeşitlerini indirimli fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. Önemli sunumlar için kaliteli ve şık dosya çeşitlerini de renkli, fonksiyonlu dosya çeşitlerini de sitemizden uygun fiyatlara satın alabileceğiniz fırsatlar sunuyoruz.