MarkalarMarkalar
CinsiyetCinsiyet
Yaş AralığıYaş Aralığı
Fiyat AralığıFiyat Aralığı

Puzzle

Bir eğlence aracından çok daha fazlası olan Puzzle birçok insan için bir tutkudur. Puzzle her yaşta, hem eğlenceli vakit geçirmeyi hem de düşünme becerilerini geliştirmeyi sağlar. Artık Puzzle modellerinde 3D tasarımlar da var. 100 parçadan binlerce parçaya kadar Puzzle çeşitleri bulunuyor. Dünyanın en iyi Puzzle markalarının en beğenilen Puzzle modelleri sitemizde yer alıyor. Çocuklar için eğlenceli Puzzle modellerini de farklı Puzzle modelleri arayan yetişkinler için özel tasarım Puzzle modellerini de sitemizde bulabilirsiniz.

Puzzle markası denilince Ravensburger dünyanın en tanınan ve kaliteli markası olarak tercih ediliyor. Sitemizde Ravensburger puzzle çeşitlerini indirimli fiyatlara sunuyoruz. Çocuklar için Pal markasının özel tasarım puzzle modelleri de sitemizde yer alıyor. Puzzle markasının iyi olması verilen uğraş sonunda keyif almayı sağlar. Puzzle tercihini kaliteli markadan yapmak istiyorsanız en beğenilen puzzle modellerini sitemizde görebilirsiniz.

Puzzle Çeşitleri

Puzzle çeşitlerinde parça sayısına ve resmin tasarımına göre farklı seçenekler bulunuyor. Popüler olan puzzle çeşitleri arasında 3D Puzzle Dolmabahçe,  3D Mevlana Müzesi, 1000 Parça Kız Kulesi gibi puzzle çeşitleri yer alıyor. Çocukların en çok sevdiği Puzzle modelleri arasında 2X12 Parça Walt Disney Finding Dory, 200 Parça Güneş Sistemi,  12 16 20 24 Parça 4 In Box Walt Disney Minions gibi puzzle modelleri yer alıyor.

En çok beğenilen puzzle çeşitlerini sitemizde bulabilir kaliteli marka garantisi ile istediğiniz modelleri seçebilirsiniz.  Çocuklar için sağlıklı malzemeden üretilmiş, eğlenceli ve eğitici puzzle modelleri sitemizde bulunuyor. Farklı puzzle resimleri arayanlar için de en yeni modelleri sitemizde yer alıyor. Puzzle son moda 3D modellerde, klasik resimlerde, çocuklar için eğlenceli modellerde en çok beğenilen puzzle çeşitlerini de sitemizden indirimli fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.